PHOTOART's veterans


A   Ablyashev Raif (Kungur) 
Abramov Zabrail (Moscow)
Avilov Alexander (Moscow)
Ageev Victor (Ryazan)
Alatirtsev Andrey (Vladivostok)
Alexandrov Anatoly (Sankt-Peterburg)
Aleshko Dmitry (Surgut)
Alifanov Gennady (Moscow)
Antsev Vladimir (Moscow)
B 1 Babayan Artashes (Moscow)
Babin Alexander (Krasnovishersk)
Baburin Nicolay (Voronezh)
Balakin Mihail (Klintsi)
Barabanov Mihail (Lipetsk)
Bar-Sliva Victor (Moscow)
Baskakov Igor (Odintsovo)
Bezgreshnov Vladimir (Bryansk)
Belitsky Gennady (Vitebsk)
Belousov Yury (Moscow)
Berman Ginn (Moscow
Blochintsev Ilia (Moscow)
Bobkov Aleksey (Moscow)
Bodyakina Elena (Lipetsk)
Boldin Anatoly (Moscow)
Borodulin Alexander (Moscow)
Borodulin Lev (Tel-Aviv)
Bochkov Mihail (Moscow)
Buger Boris (Feodosia)
Burlyaev Vasily (Sevastopol)
Butra Victor (Minsk district)
Buharev Vyacheslav (Sankt-Peterburg) 
Bikov Vladimir (Moscow)
Bikova Zoya (Kishtim) 
C   Chayko Anatoly (Pereslavl-Zalessky)
Chekir Vladimir (Kishinev)
Cherkasov Vadim (the Krasnovo settlement)
Chudakov George (Moscow)
Chunusov Igor (Moscow)
D   Danilov Arkady (Korolev) 
Dashevsky Mihail (Moscow)
Debabov Dmitry (Moscow)
Denisov Roman (Moscow)
Denisov Oleg (Moscow)
Donetsky Alexander (Lipetsk)
Duhanin Sergey (Moscow)
E   Evteev Alexander (Moscow)
Eryemchenko Nicolay (Moscow)
F   Faizov Yury (Tolyatti)
Falin Vladimir (Kiev)
Farrahov Renat (Berezniki)
Fedin Vladimir (Vladimir)
Fedin Anatoly (Gomel)
Fedoseev Vasily (Moscow)
Feklistov Yury (Moscow)
Filippov (Golts) Andrey (Siktivkar)
Finogenov Oleg (Krasnoyarsk)
Firsov Victor (Moscow)
Firsov Anatoly (Moscow)
G

 

  Galitshev Alexander (Dergachi)
Garenskih Konstantin (Moscow)
Garin Vladimdir (Volgograd)
Gerasimov Alexander (Podolsk)
Gataullin Amil (Moscow)
Gershkovich Boris (Sevastopol)
Godyaykin Andrey (Lubertsi)
Golub Vladimdir (Voronezh)
Golubev Alexander (Shelehov)
Gorlov Valery (Moscow)
Gorshkov Alexey (Moscow)
Grachev Oleg (Sol-Iletsk)
Grozdev Konstantin (Kishinev)
Gruzinov Oleg (Moscow)
Gudzev Vladimir (the Mendeleevo settlement)
H

 

  Habarova Olga (Moscow)
Harlamov Yury (Lubertsi)
Hasanov Alik (Ufa)
Hvastunov Yury (Sumi)
Hlopchur Sergey (Moscow)
Huntseliya Leonid (Moscow)
I  
Ivanko Vladimir (Podolsk)
Ivanov Sergey (Gomel)
Ivanyuk Evgeny (Ryazan)  
Igoshev Sergey (Zelenograd)
J   Jekova Tatyana (Moscow)
Jirnov Victor (Moscow)
Jovinsky Anatoly (Moscow)
K

 

1 Kazanina Nadejda (Moscow)
Karandachova Anastasiya (Moscow)
Kakotkin Roman (Tver)
Kirichenko Anatoly (Stepnogorsk)
Klemin Onri (Moscow)
Kovalev Mihail (Izhevsk)
Kovanov Vladimir (Ryazan)
Kovtun Anatoly (Moscow)
Kolosov Pavel (Moscow)
Komarov Evgeny (Yalta)
Konev Vladimir (Chernovtsi)
Konishev Victor (Moscow)
Konyishin Vladislav (Moscow)
Korenchuk Valery (Alma-Ata)
Kormiltsev Vladimir (Nezhny Novgorod)
Kormichin Sergey (Moscow)
Korobitsin Vladimir (Moscow)
Korobko Sergey (Krasnokamensk)
Korobov Vladimir (Magnitogorsk)
Korolev Rudolf (Moscow)
Korotihin Vyacheslav (Moscow)
Korotkov Evgeny (Moscow) 
Korshunkov Victor (Novomoskovsk)
Kostousov Rudolf (Moscow)
Kostyushin Nikolay (Moscow)
Krasnobaev Konstantin (Feodosia)
Krivtsov Pavel (Moscow)
Krohin Alexander (Moscow)
Kuznetsov Alexander (Krasnoyarsk)
Kuzovkin Nicolay (Tolyatti) 
Kuzovkina Sofiya (Tolyatti)
Kuzik-PodrutskyValentin (Moscow)
Kuzmin Vasily (Klin)
Kuzmin Valentin (Moscow)
Kulakov Anatoly (Putshino)
Kulik Alexander (Moscow)
Kuptsov Alexander (Krasnoyarsk)
Kursky Leonid (Balashiha)
Kushnarev Sergey (Moscow)
L

 

1 Lazarev Leonid (Moscow)
Lazareva Vera (Moscow)
Lobanov Evgeny (Ust-Ilimsk)
Logachev Vladimir (Magnitogorsk)
Loginov Aleksey (Moscow)
Lupovskoy Vladimir (Moscow)
M 1
Mayorov Sergey (Penza)
Maisterman Semyon (Petrozavodsk) 
Maksimishin Sergey (Sankt-Peterburg)
Maluishev Vyacheslav (Moscow)
Malhkov Vyacheslav (Moscow)
Mareev Andrey (Moscow)
Mareev Evgeny (Pereslavl-Zalessky)
Marinyo Vasily (Moscow)
Markelova Tatyana (Volhov)
Metelitsa Sergey (Yaroslavl)
Mikeshina Nina (Moscow)
Melihova Anna (Moscow)
Miller Victor (Lipetsk)
Mironov Sergey ( Voronezh)
Miheev Yury (Moscow)
Moiseev Vladimir (the Redkino settlement)
Molchanov Aleksey (Moscow)
Morozov Sergey (Sosnovy Bor)
Musaelyan Vladimir (Moscow)
Muhamedzyanov Boris (Samarskaya oblast)
Muishenko Vladimir (Moscow)
N 1 Nazarov Yury (Nezhny Novgorod)
Nikitin Nicolay (Samara)
Nikonov Ruslan (Neftekamsk)
Nosov Peter (Moscow)
Nosov Igor (Moscow)
O 1 Ogloblin Vladimir (Kharkov)
Oleynik Victor (Kishinev)
Ostashev Valentin (Moscow)
P 1 Pavlushin Andrey (Ryazan)
Pagter Soren (Randers)
Pahomova Lyudmila (Moscow)
Peysahov Dmitry (Kiev)
Peremegeko Vasily (Moscow)
Perfilyev Alexander (Moscow)
Petrov Georgy (Moscow)
Petuhov Victor (Bratsk)
Pistunov Valery (Zaporogehye)
Pogorelov Nicolay ((Tver)
Poltorihin Gennady (Norilsk)
Pondopulo Gleb (Moscow)
Popov Gennady (Vladimir)
Popov Valery (Irkutsk)
Popov Anatoly (Moscow) 
Potanin Stanislav (Kiev)
Puhov Yan (Moscow)
Q

 

   
R 1 Razumov Sergey (Stepnogorsk)
Rodionova Tatiana (Moscow)
Rozov Evgeny (Moscow)
Rozov Georgy (Moscow)
Rubtsova Yulia (Samara)
Rugenikov Alexander (Shelehov)
Rusov Alexander (Moscow)
S 1
Sadovnikov Yury (Moscow)
Salikov Leonid (Moscow)
Samohvalov Gennady (Bryansk)
Samohin Sergey (Moscow)
Sapozhnikov Igor (Bishkek)
Safonov Vladimir ( Yalta) 
Safonov Nicolay (Putchino)
Saharov Igor (Sankt-Peterburg)
Seleznev Anton (Ekaterinburg)
Semenov Boris (Moscow)
Senin Vitaly (Moscow)
Shapran Andrey (Riga) 
Shahabalov Alexander (Moscow)
Shekleyin Andrey (Moscow)
Shepelev Dmitry (Moscow)
Shipitsin Evgeny (Sumi)
Shipulin Sergey (Penza)
Shipunov Yury (Lvov)
Shirokogorov Yury (Moscow)
Shishkina Alla (Moscow)
Shlik Mihail (Krasnodar)
Shpetniy Pavel (Vinnitsa)
Shtulman Victor (Moscow)
Shumovskov Vladimir (Magnitogorsk)
Shustov Valery (Moscow)
Sidnev Vadim (Moscow)
Sidorov Sergey (Sochi)
Simonovsky Vladimir (Moscow)
Silnov Victor (Penza)
Sinitsin Alexander (Moscow)
Skidonenko Taras (Moscow)
Smirnov Anatoly (the Redkino settlement) 
Smirnova Lyudmila (Moscow)
Snegirev Vyacheslav (Sayanogorsk)
Sokolov Alexander (Lipetsk)
Sokolov Edward (Moscow)
Soldatov Andrey (Moscow)
Solovyeva Nina (Moscow)
Solomentsev Gennady (Moscow)
Spiryanova Valentina (Podolsk)
Stalnov Sergey (Moscow)
Stepanov Andrey (Penza)
Stin Irina (Moscow)
Stogov Anatoly (Moscow)
Stolyarov Georgy (Vilnius)
Streletsky Anatoly (Vilnius)
Sichev Edward (Kaluga)
T 1
Tanigin Biktor (Gubkinskiy)
Tabolina Lyudmila (Sankt-Peterburg)
Tchekotov-Aleksandrov Sergey (Ekaterinburg)
Tcherbakov Yury (Berezniki)
Tevosov Edward (Penza)
Tereshkin Ivan (the Temnikovsky region)
Timoshenko Igor (Moscow)
Tihomirov Nicolay (Sankt-Peterburg)
Tihonova Elena (Volgesky)
Todorov Anatoly (Moscow)
Trankvillitsky Yury (Moscow)
Trufanov Ivan (Satka)
U 1 Usatov Evgeny (village Novy Bor)
Ustinova Alexandra (Moscow)
Ustinovich Andrey (Feodosia)
V 1 Vainshtein Igor (Petropavlovsk-Kamchatsky)
Vanilar Oleg (Moscow)
Vasilyev Peter (Yoshkar-Ola)
Vahromeeva Alla (Moscow)
Velikjanin Victor (Moscow)
Veselov Yury (Vilnius)
Voitsehov Andrey (Feodosia)

Vetrov Vasily (Moskow)

Volobuev Alexander (Barnaul)
Volontir Valery (Kishinev)
Voron Anatoly (Moscow)
W 1  
X    
Y 1 Yudakov Alexander (Stepnogorsk)
Yuryev Yury (Moscow)
Yakovlev Boris (Moscow)
Z  
Zavolosnova Elena (p.Belozersky)
Zavsigalova Ekaterina (Pavlodar)
Zaporogechenko Vladislav (Belgorod)
Zinchenko Lyudmila (Tver)
Zolotov Andrey (Moscow)
Zotin Igor (Moscow) 
Zyubritsky Dmitry (Odessa)